0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Friendly International Matches
Ecuador
۳
۱
Bolivia
Finished
۰۴:۰۰
USA
۱
۱
Brazil
inprogress
۰۲:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Deportivo Riestra
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Independiente
۲
۱
Banfield
Finished
۰۳:۴۵
Gimnasia y Esgrima La Plata
۲
۱
Barracas Central
Finished
۰۳:۴۵
Argentinos Juniors
۲
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Spain
LaLiga 2
RCD Espanyol
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Dinamo Samarkand
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۸:۳۰
Ireland
Premier Division
Bohemian FC Dublin
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Waterford FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Galway United
-
-
Drogheda United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
St Patrick's Athletic
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Dundalk FC
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Egypt
Premier League
Pyramids FC
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Future FC
-
-
El Gounah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ireland
First Division
Cork City FC
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Wexford FC
-
-
Treaty United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bray Wanderers AFC
-
-
Athlone Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Kerry FC
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Finn Harps FC
-
-
University College Dublin FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Ethiopia
Premier League
Ethiopia Nigd Bank
۲
۲
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Wolkite City
۰
۲
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۵
St George City FA U20
Finished
۱۳:۱۵
Bhutan
Premier League
Tsirang
۰
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL League Two
Louisiana Krewe FC
۳
۴
Blue Goose SC
Finished
۰۳:۳۰
Oly Town FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Miami AC
۰
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۱:۳۰
Long Island Rough Riders
۲
۰
Manhattan SC
Finished
۰۳:۰۰
Athens United
۰
۰
Tennessee SC
Finished
۰۲:۳۰
Kalamazoo FC
۵
۰
Michiana Lions
inprogress
۰۲:۳۰
Chicago City SC
۰
۲
Des Moines Menace
Finished
۰۳:۳۰
Florida Elite Soccer Academy
۲
۰
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۲
۲
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۳:۰۰
Sarasota Paradise
۴
۴
Tampa Bay United SC
Finished
۰۳:۰۰
Real Central New Jersey
۳
۲
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۲
۳
North Carolina FC U23
Finished
۰۲:۳۰
Christos FC
۳
۱
Patuxent Football Athletics
Finished
۰۱:۳۰
Virginia Marauders FC
۰
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۳:۰۰
San Francisco Glens SC
۲
۰
Monterey Bay 2
Finished
۰۴:۳۰
Salem City FC
۲
۲
SC United Bantams
Finished
۰۲:۳۰
Cedar Stars FC
۱
۱
Ironbound SC
Finished
۰۲:۳۰
West Virginia United
-
-
Charlotte Eagles
Finished
۰۱:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۴
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
St Charles FC
۳
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Project 51O
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۴:۳۰
FC Olympia
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Lujan Reserves
۲
۰
Club Sportivo Barracas Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۴
۰
Deportivo Armenio Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۳
۰
Temperley Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۳
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Lugano Reserves
۰
۱
Central Espanol Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۲
۰
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Central Ballester Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Suwon (W)
۳
۰
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۲
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۰
۰
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Ykkonen
FC Jazz Pori
۱
۰
FC Vaajakoski
inprogress
۱۹:۰۰
EPS
۰
۰
KPV Kokkola
inprogress
۱۹:۰۰
Brazil
Serie D
Real Noroeste Capixaba FC
۰
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۳۰
Avenida
۱
۰
Concordia AC
Finished
۰۱:۳۰
River AC
۱
۳
Moto Club
Finished
۰۱:۳۰
Cianorte PR
۱
۱
Barra FC
Finished
۰۱:۳۰
Sousa EC
۳
۲
Maracana EC
inprogress
۰۲:۳۰
Sao Jose SP
۶
۰
CA Patrocinense
inprogress
۰۲:۳۰
Inter de Limeira
۲
۲
Maringa PR
Finished
۰۲:۰۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۲
Itabaiana
Finished
۰۲:۳۰
Ipatinga
۰
۳
Audax Rio RJ
Finished
۰۲:۰۰
Capital FC TO
۱
۰
Mixto EC
Finished
۰۲:۳۰
Iguatu CE
۱
۰
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۱:۳۰
Rio Branco AC
۲
۱
Manaus FC
Finished
۰۳:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
Tocantinopolis EC
Finished
۰۲:۳۰
Sergipe SE
۰
۱
Juazeirense
Finished
۰۲:۳۰
Petrolina SFC
۱
۱
CS Esportiva AL
Finished
۰۱:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
Finished
۰۲:۳۰
Hercilio Luz
۱
۲
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۲:۳۰
Portuguesa RJ
۱
۱
Serra FC ES
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica EC
۲
۱
EC Agua Santa SP
inprogress
۰۲:۳۰
Malaysia
President Cup
Terengganu FC III U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۰
۰
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Negeri Sembilan U20
۱
۰
Penang U20
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U20
۰
۲
Selangor FA U20
Finished
۱۲:۱۵
Kelantan U20
۲
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Johor Darul Takzim III FC U20
۴
۲
Kuala Lumpur FA U20
Finished
۱۶:۰۰
Kuching City U20
۱
۲
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuching FA U21
۱
۲
Pahang U21
Finished
۱۱:۴۵
Terengganu FC III U21
۱
۱
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
Negeri Sembilan Naza U21
۱
۰
Penang U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
۰
۲
Selangor FA U21
Finished
۱۲:۱۵
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۰
۰
Atlantis H II
inprogress
۱۹:۰۰
NJS
-
-
PPJ Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Kiffen
-
-
Pepo Lappeenranta
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۳
New York City FC II
Finished
۰۲:۳۰
Real Monarchs SLC
۵
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۲:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Khan Tengri FC
۲
۱
FK Ekibastuz
Finished
۱۷:۳۰
Zhetisay
۶
۲
Kairat Zhastar
Finished
۱۵:۳۰
Aktobe II
۰
۳
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
SD Family
۵
۰
Yassy Turkistan
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
Botola Pro
RSB Berkane
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Monterrey (W)
۰
۴
AC Milan (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chivas Guadalajara (W)
۱
۴
FC Barcelona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۱
SER Caxias
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Women
Christos FC (W)
۳
۳
Eagle FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven (W)
۱
۰
Kings Hammer FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Capital FC Atletica (W)
۰
۲
Lane United FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
AFC Ann Arbor (W)
۰
۱
Flint City AFC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC (W)
۱
۳
North Carolina Courage (W)
Finished
۰۰:۰۰
Swan City SC (W)
۲
۴
Palm City FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Greenville Liberty (W)
۷
۰
Athens United (W)
Finished
۰۲:۳۰
United States
WPSL Women
Houston Aces (W)
۲
۲
Futbolera Select (W)
Finished
۰۳:۳۰
La Roca FC (W)
۵
۲
Utah Red Devils (W)
Finished
۰۰:۳۰
Minnesota Thunder Academy (W)
۸
۰
Manitou FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Side FC 92 (W)
۰
۶
Oklahoma City FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Surf (W)
۴
۲
Utah Avalanche (W)
Finished
۰۴:۳۰
Nashville Rhythm FC (W)
۷
۰
FC Nashville Wolves (W)
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
Cup
Vikingur Reykjavik
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
United States
USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Reserve League
Juventud De Las Piedras Reserves
۴
۱
Danubio Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Baiano 2
Vitoria da Conquista
۰
۱
Colo Colo BA
Finished
۰۱:۳۰
Feirense
۰
۰
Galicia
Finished
۰۱:۳۰
Finland
Kolmonen
Kultsu
۱
۰
MiPK
inprogress
۱۹:۰۰
Purha
۱
۰
KJP Kouvola
inprogress
۱۹:۰۰
SavU (MP II)
۰
۰
KoPa
inprogress
۱۹:۰۰
Costa Rica
Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۳
۳
Tsunami Azul (W)
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Pococi (W)
۰
۲
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۱:۳۰
Austria
Landesliga
SV Schwechat
-
-
Helfort 15
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Nigeria
NNL
Nasarawa United
۱
۱
Beyond Limits
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
BK Hacken (W)
-
-
Djurgardens IF FF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Linkopings FC (W)
-
-
Pitea IF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Vittsjo GIK (W)
-
-
Hammarby IF DFF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Paraguay
Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۱
۰
Nacional-Humaita (W)
Finished
۰۳:۰۰
2 de Mayo (W)
۱
۵
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۰:۴۵
United States
National Premier Soccer League
Virginia Dream FC
۴
۲
Annapolis Blues FC
Finished
۰۳:۰۰
Grove Soccer United
۴
۰
Virginia Beach City FC
Finished
۰۱:۳۰
Gios Lions SC
۴
۳
Milwaukee Torrent
Finished
۰۳:۳۰
Kansas City Sol
۳
۱
CA Saint Louis
Finished
۰۳:۳۰
Joy St Louis Park
۴
۱
Siouxland United FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Baiano U20
Vitoria Salvador BA U20
۰
۳
EC Bahia U20
Finished
۰۲:۰۰
Uzbekistan
League Women
Lokomotiv Tashkent (W)
۵
۰
Buxoro (W)
Finished
۱۶:۱۵
Georgia
Liga 3
FC Guria Lanchkhuti
۳
۱
Machakhela Khelvachauri
Finished
۱۷:۰۰
Zanzibar
Premier League
Zimamoto SC
۴
۳
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
Kundemba FC
۰
۱
Uhamiaji
Finished
۱۶:۴۵
Brazil
Paulista Women
Santos FC (W)
۰
۱
RB Bragantino (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
-
-
Palmeiras (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
B36 Torshavn II
-
-
Klaksvik II
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Brazil
Goiano U20
Trindade U20
-
-
Vila Nova U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Tunisia
Ligue 2
Club Olympique de Medenine
۰
۰
SC Moknine
inprogress
۱۹:۰۰
ES Jerba Midoun
۰
۰
AS Djelma
inprogress
۱۹:۰۰
CS Korba
۰
۰
Sporting Club de Ben Arous
inprogress
۱۹:۰۰
ES Rogba Tataouine
۰
۱
Stade Gabesien
inprogress
۱۹:۰۰
ES Hammam Sousse
۰
۰
CS Hammam-Lif
inprogress
۱۹:۰۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۰
ES Zarzis
inprogress
۱۹:۰۰
Rejiche
۱
۰
OC Kerkennah
inprogress
۱۹:۰۰
AS Gabes
۰
۰
EM Mahdia
inprogress
۱۹:۰۰
Czech Republic
3. Liga
TJ Tatran Bohunice
۰
۰
FC Slovacko B
inprogress
۱۹:۰۰
Sweden
Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
-
-
IK Uppsala (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
-
-
Vikingur Olafsvik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Niger
Super League
Renaissance CB
۱
۰
Olympic Niamey
inprogress
۱۹:۰۰
Venezuela
Copa Venezuela
Portuguesa FC
-
-
Zamora FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Aragua FC
-
-
CS Maritimo de La Guaira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Matogrossense U20
Luverdense U20
۳
۰
Sport Sinop U20
Finished
۰۲:۳۰
United States
NISA
Club de Lyon FC
۲
۳
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Zenit Penza
۰
۳
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۸:۳۰
Arsenal Tula II
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۳
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۶:۳۰
Kolomna
۱
۲
Strogino Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
FC Ryazan
۰
۱
SKA Khabarovsk II
inprogress
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie B
Cuniburo
۱
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۳:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۲
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Moscow II
۲
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۷:۳۰
Chertanovo Moscow
۱
۳
Dinamo Saint-Petersburg
inprogress
۱۷:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۲
FC Tver
inprogress
۱۸:۰۰
Zenit St Petersburg II
۰
۱
Rodina Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Vologda
۱
۰
Torpedo Vladimir
inprogress
۱۸:۳۰
FK Spartak Moscow II
۰
۰
Luki-Energiya
inprogress
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Pro League
PFK Aral
۲
۰
PFC Shurtan
Finished
۱۶:۳۰
FK Mash'al Mubarek
۱
۰
FK Buxoro
inprogress
۱۸:۰۰
Algeria
League Women
ASE Alger Center (W)
۰
۱
CF Akbou (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Slavoj TKZ Polna
-
-
FSC Stara Rise
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰